Любарська райдержадміністрація протягом майже 12 років, порушуючи вимоги законодавства, не передавала до комунальної власності меліоративні системи вартістю 2,5 млн. грн. Їх площа понад 700 га і знаходяться вони на території Веселківської сільської ради.
Як наслідок, цілісна інженерна інфраструктура належним чином не обслуговувалась, що призвело до її руйнування.
Рішенням Господарського суду області зобов’язано Любарську районну раду прийняти системи до комунальної власності та закріпити їх за відповідним підприємством.




