Реклама
Свіжі новини
ГоловнаПодіїНа Житомирщині активізувалися викрадачі коней

На Житомирщині активізувалися викрадачі коней

Викрадення одразу п’ятьох коней у різних населених пунктах Житомирщини зафіксували правоохоронці.

Реклама

Так, у Баранівському районі з пасовища викрали трьох коней. Про це до міліції повідомила жителька с.Суємців. За словами заявниці, коні були залишені на полі ночувати. Загальна сума збитку склала близько 20 тисяч гривень.

Ще двоє коней вартістю у 16 тисяч гривень за аналогічних обставин зникли з пасовища на околиці одного із сіл у Червоноармійському районі.

У прес-службі УМВС України в Житомирській області повідомляють, що за обома фактами міліція відкрила кримінальні провадження за ст.185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України, у рамках яких правоохоронці вживають заходів щодо розшуку викраденої худоби і встановлення причетних до злочинів осіб.

Реклама
Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама