У травні 2010 року Житомирська міська рада передала “Футбольному клубу “Житомир” в оренду на 5 років земельну ділянку площею 0,20 га для будівництва фізкультурно-оздоровчого комплексу з житловими квартирами, що майже у центрі міста.
Орендар незаконно побудував приватний житловий будинок усупереч рішенню міськради. За втручання прокуратури попереджено незаконне відчуження землі, відведеної для фізкультурно-оздоровчого комплексу житомирян.
У прес-службі прокуратури області повідомляють, що Житомирський окружний адміністративний суд визнав неправомірною державну реєстрацію декларації про готовність незаконно побудованого приватного будинку та зобов’язав Інспекцію Державного архітектурно-будівельного контролю в області скасувати її.




