16 вересня до опікового відділення Житомирської обласної лікарні госпіталізували 44-річного жителя Житомира з обмороженням кінцівок.
Про це повідомляє управління цивільного захисту населення Житомирської облдержадміністрації.
Як з\’ясувалося, чоловік травмувався під час ремонту автомобіля.
«Під час ремонту автомобіля лопнула трубка з метаном. Як наслідок, житомирянин 1971 року народження отримав обмороження обох верхніх кінцівок та передпліччя. У лікувальному закладі повідомили, що стан потерпілого задовільний», – йдеться в інформації головного спеціаліста управління Миколи Мінчука.




