Реклама
Свіжі новини
ГоловнаСвітЖитомиряни зможуть вночі спостерігати за місячним затемненням

Житомиряни зможуть вночі спостерігати за місячним затемненням

В ніч на понеділок Місяць стане мідно-червоним та ще й опиниться у затемненні.

Реклама

Останній раз подібна астрономічна подія відбулася в 1982-го року.

Початок затемнення розпочнеться о 3.11 за київським часом. Його пік припаде десь на 5-ту годину ранку, коли тінь Землі повністю закриє Місяць.

Для того, аби побачити затемнення, не потрібно ніяких спецільних телескопів чи біноклів. Навідміно від сонячного, місячне затемнення не шкідливе для очей, навіть якщо прямо дивитися на нього. Все, що потрібно зробити, – це просто подивитися на нього, коли стемніє.

Реклама

Якщо ж не буде погоди, або вам просто лінь буде встати з ліжка, то пряму трансляцію затемнення, можна буде подивитися на сайті NASA.

Як відомо, цього року землянам пощастило спостерігати за повним сонячним затемненням, яке вібулося 20-го березня.

Реклама
Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама