Сьогодні до редакції сайту Житомир-Онлайн звернулись мешканці будинку, що знаходиться на вулиці Лятошинського 15а, де, за їхніми словами, приватний жек № 8 збирається розпочати “модернізацію” теплової системи у будинку.
Під час цих робіт будинок на невідомий термін відключать від опалення. Керівництву міста – Цимбалюк та приватному власнику жеку №8 Пивоваровій абсолютно “наплювати” на тих, хто залишиться без опалення. “Наплювати” на сім’ї з малими дітьми та на людей похилого віку, які в зимовий період сидітимуть у холоді!!!
Звичайно, не існує більше часу для подібних робіт, ніж опалювальний сезон.
Слід зауважити, що по місту жек №8 є найдорожчим по обслуговуванню. Мешканці “підвладних” йому будинків платять захмарні ціни, за те, що жек робить абсолютно невчасно ту роботу, яка мала б робитися не в час опалювального сезону, створюючи людям дискомфорт.
Виходить, Цимбалюк не контролює, що виробляє жек №8?! Навіщо житомирянам мер, який не може справитись зі своїми повноваженнями?!