Реклама
Свіжі новини
ГоловнаТоп-новиниЖитомирських пенсіонерів запевнили, що їх підробіток на виборах не вплине на розмір...

Житомирських пенсіонерів запевнили, що їх підробіток на виборах не вплине на розмір пенсій та субсидій

Отримання пенсіонерами доходу на місцевих виборах не є підставою вважати пенсіонера працюючим.

Реклама

Про це з посиланням на міське Управління Пенсійного фонду повідомляє офіційний сайт Житомирської міської ради.

«Управління Пенсійного фонду України в м. Житомирі Житомирської області повідомляє, що, згідно з п. 15 ст. 28 Закону України від 14.07.2015 за № 595-VIII “Про місцеві вибори”, оплата праці членів виборчої комісії, а також осіб, які залучаються до роботи в комісії, у тому числі в день голосування, дні встановлення підсумків голосування та результатів виборів, не може бути підставою для скасування, обмеження або зменшення їм та членам їх сімей, які проживають разом з ними, будь-яких видів соціальних виплат, пенсій, субсидій для відшкодування на оплату житлово-комунальних послуг тощо. Тобто, отримання пенсіонерами доходу на місцевих виборах не є підставою вважати пенсіонера працюючим, а також не позбавляє права пенсіонерів на отримання пенсій, доплат, надбавок, підвищень, індексації пенсії, що призначаються і виплачуються непрацюючим отримувачам пенсій», – йдеться у повідомленні.

За більш детальною інформацією людям рекомендують звертатись до громадської приймальні управління Пенсійного фонду України у Житомирі Житомирської області за адресою: м. Житомир, м-н Польовий, буд.8, 104 кабінет.

Приймальні дні та години: понеділок-четвер 8:00-17:45; п’ятниця: 8:00-16:30; обідня перерва: 13:00-14:00. Телефони для довідок: 33-39-79.

Реклама

Читайте також
Реклама