Бердичівські поліцейські затримали грабіжника, який поцупив у жінки гаманець і при собі мав ще й два десятки патронів.
Про це йдеться у повідомленні відділу комунікацій ГУНП області.
Злодій не встиг далеко втекти і його затримали за кілька кварталів від місця грабежу. Під час особистого огляду правоохоронці вилучили у нього ще й патрони.
Чоловік мав при собі паперовий згорток з двома десятками патронів калібру 7,62 мм, які придатні для стрільби до гвинтівки зразка 1930 року.
Сам чоловік пояснив, що знайшов їх на вулиці, а носив із собою «просто, щоб були».
Бердичівлянину оголошено підозру у вчиненні грабежу (ст.186 Кримінального кодексу України) та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Також розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) ККУ.
За чинним законодавством чоловікові може загрожувати покарання до 7 років позбавлення волі.




