Реклама
Свіжі новини
ГоловнаАфішаУ Житомирській області почали більше виробляти комбікормів та пива

У Житомирській області почали більше виробляти комбікормів та пива

Підприємства харчової промисловості області протягом січня-жовтня цього року виробили продовольчих товарів на суму 6,5 мільярда гривень, що становить 32,2% всієї реалізованої промислової продукції.

Реклама

Про це звітують в управлінні агропромислового розвитку облдержадміністрації.

Стабільно із нарощенням обсягів виробництва працюють підприємства м’ясопереробної промисловості. Індекс цієї галузі зафіксований на рівні 116,8%. Дещо покращила обсяги виробництва у порівнянні з минулим роком комбікормова галузь – індекс 105,9%. На 13,1 % більше вироблено круп, на 5,5% зросло виробництво продуктів молоковмісних, на 3,7% – пива.

У виробництво харчових продуктів та напоїв підприємствами області у поточному році інвестовано майже 300 млн. грн. З цієї суми молокопереробна галцзь отримала – 110,2 млн. грн., мʼясопереробна – 12 млн. грн, хлібопекарська – 7,1 млн. грн, виробництво напоїв – 124,5 млн. грн.

Реклама
Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама