Реклама
Свіжі новини
ГоловнаБез категоріїВ Житомирській області наварили цукру майже на 5 тис. тонн більше, ніж...

В Житомирській області наварили цукру майже на 5 тис. тонн більше, ніж минулого року

В Житомирській області 3 грудня завершився сезон цукроваріння.

Реклама

Про це 9 грудня на своєму сайті повідомило управління агропромислового розвитку облдержадміністрації.

«У поточному році цукрові буряки переробляли ПАТ «Червонський цукровик» (смт. Червоне Андрушівського району) і ТОВ «Сігнет-центр» (с.Андрушки Попільнянського району). За оперативними даними управління агропромислового розвитку Житомирської облдержадміністрації, у 2015 році цукрові буряки в усіх категоріях господарств було зібрано з площі 12,3 тис. га. Накопано 607,5 тис. тонн цукросировини, що перевищує показник 2014 року на 15,3 тис. тонн (2,5 %), урожайність склала 496 ц/га, що на +26 ц/га більше. Цукрозаводами області у поточному році перероблено 400,0 тис. тонн цукрових буряків. Отримано 62,7 тис. тонн цукру, що перевищує минулорічний показник на 4,8 тис. тонн або 8,5 %», – йдеться у повідомленні.

В агроуправлінні наголошують, що вироблені обсяги цукру повністю забезпечують потребу області для споживання населенням та функціонування підприємств харчової промисловості до початку сезону переробки цукрових буряків урожаю 2016 року.

Реклама
Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама