У житомирських школах зимові канікули розпочнуться напередодні Нового року і закінчаться 31 січня.
Про це розповів начальник управління освіти Житомирської міської ради Валентин Арендарчук.
«Міністерство освіти дає право кожній школі самостійно вирішувати, коли відправляти учнів на канікули. Але є норма, що взимку учні повинні мати не менше місяця відпочинку. Тож більшість шкіл, крім кількох міських ліцеїв та гімназій, вирішила зробити канікули з 30 грудня по неділю, 31 січня. У чотирьох навчальних закладах канікули будуть до 17 січня», – сказав він.




