Реклама
Свіжі новини
ГоловнаБез категоріїУ житомирських школярів буде цілий місяць зимових канікул

У житомирських школярів буде цілий місяць зимових канікул

У житомирських школах зимові канікули розпочнуться напередодні Нового року і закінчаться 31 січня.

Реклама

Про це розповів начальник управління освіти Житомирської міської ради Валентин Арендарчук.

«Міністерство освіти дає право кожній школі самостійно вирішувати, коли відправляти учнів на канікули. Але є норма, що взимку учні повинні мати не менше місяця відпочинку. Тож більшість шкіл, крім кількох міських ліцеїв та гімназій, вирішила зробити канікули з 30 грудня по неділю, 31 січня. У чотирьох навчальних закладах канікули будуть до 17 січня», – сказав він.

Реклама
Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама