Із фасаду житомирської п’ятиповерхівки, що на вул. Щорса17/12 обсипається плитка. Перехожі на протилежній стороні вулиці бачать неестетичну картину. На стінах будинку видніється мозаїка із плитки, яка разом із цементом давно звалилася вниз.
Більше того, на небезпеку наражається кожен, хто проходить прямо під будинком. Яка ймовірність того, що одна із плиток не звалиться прямо на голову перехожим?
П’ятиповерхівка розташована на перехресті вулиць Щорса-Котовського і біля неї постійно багато людей. Прямо під вікнами розташована трамвайна зупинка, а на першому поверсі – салон краси «Моне» та магазин «Полісся-продукт». Повз будинок щодня пробігають учні, які поспішають до міської гімназії №3.
Більшість перехожих в метушні просто не піднімають голови, аби подивитися, в якому стані фасад багатоповерхівки. Не хвилює ця проблема і комунальників. Куди поділася плитка, яка звалилася вниз і невже нікого не турбували шматки з цементом, які лежали під ногами?
Цікаво, що стіни, які виходять у двір, цілі і не пошкоджені. Складається враження, що про мешканців будинку подбали, а все, що навколо, нікого не обходить. За межами двору теж ходять люди і вирує життя. Якщо вдалося зберегти фасад у цій частині п’ятиповерхівки, то очевидно, можна й від вулиці.
П’ятиповерхівка на вул. Щорса 17/12 підпорядковується КВЖРЕП № 8 (вул. Київська, 55), яким керує Світлана Півоварова.
Сайт «Житомир-онлайн» звертається до директора підприємства. Шановна Світлано Іванівно, на що Ви чекаєте? Можливо, коли одна із плиток впаде на голову міського голови чи інших посадовців, на цей будинок звернуть увагу?




