1 лютого, о 14:30 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що внаслідок інтенсивного танення снігу відбулося підтоплення присадибної ділянки в м. Бердичів.
За допомогою до рятувальників звернулася власниця обійстя, яка помітила у себе на подвір’ї велику кількість води. До того ж, всередині оселі вода вже стала прибувати з-під дощок підлоги. До місця виклику негайно прибули бійці 9-ї Державної пожежно-рятувальної частини.
Рятувальники за допомогою мотопомпи провели роботи щодо відкачування води з присадибної ділянки. Загалом було відкачено близько 14 куб. м води.
До ліквідації надзвичайної події було залучено 4 чоловіки особового складу та 1 одиницю техніки.




