70% усіх площ займе сосна, 12% – дуб, решту ялина, модрина, береза, ясен, вільха. Крім основних лісоутворюючих порід з метою озеленення садитимуть липу, горіх, абрикос, каштан, катальпу.
Найбільше культур створять в Словечанському, Городницькому та Народицькому лісгоспах.
В теплицях і розсадниках державних лісогосподарських підприємств вирощено понад 33 мільйони стандартних сіянців і укорінених живців. Кілька лісгоспів мають для садіння сіянці із закритою кореневою системою. Така технологія вирощування садивного матеріалу хоч і трохи затратніша, проте має ряд переваг, серед яких – гарна приживлюваність. Це особливо важливо в такі посушливі роки, як минулий.
В Коростишівському лісгоспі виростили сіянці сосни кримської. В цьому році там створюватимуть з нею плантації новорічних ялин і спостерігатимуть, як кримська гостя почуватиме себе в наших краях.
Бердичівські лісівники висаджуватимуть ялицю. Цей представник хвойних швидко росте та більш стійкий до захворювань. «Тож варто спробувати, – каже головний лісничий лісгоспу Григорій Івасюк, – особливо, якщо взяти до уваги масове всихання в наших краях впродовж останніх років ялинових та соснових насаджень».