Режим Яценюка систематично убиває середній та малий бізнес і заганяє всіх українців у страшні злидні. Гонтарєва знищує банки, люди втрачають робочі місця, зростає безробіття. Але найстрашнішим є підвищення тарифів на «комуналку». Українці просто працюють на одну «комуналку» і не бачать виходу з цієї страшної скрути.
Хто захистить маленького українця? Порошенко та Яценюк? Вони самі його обдирають. А де ж волонтери? Невже вони не бачать, що внутрішній ворог, можливо, ще страшніший, ніж зовнішній. Чому волонтери, які ще вчора не боялися ні «Беркута», ні СБУ, сьогодні бояться захищати інтереси простого народу? Їм байдуже, чи вони бояться Ахметова, чи може, вони мають своїх хазяїв, які вказують, коли, з ким і як боротися?




