Реклама
Свіжі новини
ГоловнаАфішаВлада Житомира хоче ліквідувати три комунальні ЖЕКи

Влада Житомира хоче ліквідувати три комунальні ЖЕКи

У Житомирі хочуть ліквідувати три комунальні ЖЕКи – №3, №4 та №8, приєднавши їх до інших.

Реклама

Проект рішення сесії припинення трьох комунальних підприємств опублікований на сайті міської ради 15 березня.

«Розглянувши лист департаменту бюджету та фінансів Житомирської міської ради від 22.10.2015 №2000 щодо подальшої діяльності комунальних підприємств КП «ВЖРЕП №3, 4, 8» Житомирської міської ради, враховуючи рекомендації комісії з питань контролю за фінансово-господарською діяльністю комунальних підприємств міської ради від 29.09.2015 року, відповідно до статей 104-112 Цивільного кодексу України, пункту 30 статті 26 закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила припинити шляхом приєднання:

1.1. комунальне підприємство «Виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство №3» Житомирської міської ради до комунального підприємства «Виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство №1» Житомирської міської ради;

Реклама

1.2. комунальне підприємство «Виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство №4» Житомирської міської ради до комунального підприємства «Виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство №6» Житомирської міської ради;

1.3. комунальне підприємство «Виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство №8» Житомирської міської ради до комунального підприємства «Виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство №15» Житомирської міської ради», – йдеться у проекті рішення.

Реклама
Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама