11 спортсменів із Новограда-Волинського у складі збірної Житомирської області взяли участь у традиційному турнірі, що проводився Ірпінською федерацією кіокушин-карате.
Трьом нашим спортсменам із 650 учасників вдалося потрапити у призери.
Переможцем у своїй категорії, вигравши аж три поєдинки, стала семирічна Віталіна Бабич. Друге місце посів Ілля Гузовський, третє — Дар’я Заруцька, — розповів «Звягелю» тренер з кіокушин-карате Володимир Гусєв.
Загалом, збірна області опинилася в командному заліку на третьому місці, пропустивши вперед команди з Олександрії та Гомеля (Білорусь).




