Реклама
Свіжі новини
ГоловнаСвітДівчинку, яку мати взимку викинула на смітник у Житомирі, переводять з лікарні...

Дівчинку, яку мати взимку викинула на смітник у Житомирі, переводять з лікарні в будинок дитини

Дівчинка, яку мати взимку після пологів викинула на смітник, два місяці знаходилась у Житомирській обласній дитячій лікарні. Іванка вже має свідоцтво про народження і 22 березня її переводять до обласного будинку дитини.

Реклама

Про це розповіла начальник служби у справах дітей Житомирської міської ради Надія Косяк.

«Сьогодні дівчинка переїжджає з лікарні в обласний будинок дитини, і далі все в її житті відбуватиметься у відповідності до чинного законодавства. Вона отримає відповідний статус, а потім буде знайдена для неї родина. В неї вже є документ – свідоцтво про народження, на черговому засіданні виконкому дитині буде надано статус, а далі всі дії відбуватимуться так, як це передбачено законом. Поки у дитини немає відповідного статусу, жодної інформації про цю дитину офіційно ми нікому не надаємо. На все є своя процедура», – розповіла Надія Косяк.

Реклама
Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама