Команда з Житомирщини “Полісяночка” цього сезону візьме участь у чемпіонаті України по футболу серед жіночих команд Першої ліги.
Цьогоріч у Першій лізі візьмуть участь 14 команд, які спочатку зіграють в 3 групах, розбитих за територіальним принципом.
На попередньому етапі наші дівчата потрапили в групу А, де їх суперницями стануть команди зі Львова, Івано-Франківська та Козятина.
Житомирським дебютанткам буде непросто, адже одним із їхніх суперників стане минулорічний срібний призер Першості.
Груповий етап розпочнеться вже в квітні. На цій стадії команди зіграють один з одним в два кола. Фінальна частина змагань відбудеться 7-10 листопада.




