Реклама
Свіжі новини
ГоловнаАфішаУ Житомирі розпочалася сесія обласної ради з одним нардепом

У Житомирі розпочалася сесія обласної ради з одним нардепом

Розпочалася 4-та сесія Житомирської обласної ради VII скликання. У сесійній залі зареєструвалися 60 депутатів.

Реклама

Попри заяву Павла Дзюблика, Вадима Кривенка, Борислава Розенблата та Олександра Ревеги про те, що вони не будуть на сесії, у залі не обійшлося без представників парламенту. Єдиний нардеп, який завітав на сесію – це Юрій Павленко з Опозиційного блоку.

Cьогодні депутати мають намір розглянути близько 50 питань

Реклама
Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама