Розпочалася 4-та сесія Житомирської обласної ради VII скликання. У сесійній залі зареєструвалися 60 депутатів.
Попри заяву Павла Дзюблика, Вадима Кривенка, Борислава Розенблата та Олександра Ревеги про те, що вони не будуть на сесії, у залі не обійшлося без представників парламенту. Єдиний нардеп, який завітав на сесію – це Юрій Павленко з Опозиційного блоку.
Cьогодні депутати мають намір розглянути близько 50 питань




