Реклама
Свіжі новини
ГоловнаАфішаВ Олевську з’явиться призове породисте порося від газети «Субота»

В Олевську з’явиться призове породисте порося від газети «Субота»

Підпишіться на нас в Google
Додати зараз

Галина Іванівна Мостепанюк з Олевська виграла породисте порося від народного тижневика «Субота». Наша читачка стала переможницею великого розіграшу призів від газети.

Реклама

За подарунком приїхав син Галини Іванівни Ігор Мостепанюк. Чоловік каже, що батьки люблять читати «Суботу» і самі не сподівалися на такий виграш. Власники призового поросяти живуть у квартирі, але не відмовляються тимчасово прихистити порося.

Ігор Мостепанюк жартує: «Батьки щасливі, що виграли порося. Приїхав його забрати, бо не пропадати ж добру! Воно побуде у нас на балконі. Можливо, я з радості почну займатися фермерством».

Народний тижневик «Субота» дякує Галині Іванівні за вибір нашої газети! Бажаємо гарних новин і приємних несподіванок!

Реклама

Реклама
Читайте також
Реклама
Реклама
Реклама