Друге пленарне засідання 4-ї сесії Житомирської обласної ради не відбудеться 28 квітня, як планувалося раніше. Ще минулого тижня із офіційного веб-порталу облради раптом зникло відповідне розпорядження Анжеліки Лабунської. Голова обласної ради нічого не коментує з цього приводу.
Як стало відомо джерелам сайту «Житомир-онлайн» в обласній раді, мотиви Анжеліки Лабунської є цілком аргументованими. Голова обласної ради остерігається, що на сесії буде підніматися питання про її відставку. Відтак, намагаючись виграти час у переговорах із фракціями Анжеліка Лабунська переносить друге пленарне засідання на травень. Очевидно, що це буде у другій половині наступного місяця, оскільки на його початок припаддає багато святкових днів.
Нагадаємо, що на останній сесії облради 31 березня, голова фракції ВО «Свобода» Сидір Кізін емоційно висловився стосовно того, що в облраді формується нова більшість. Він нагадав, свободівці підтримали представницю «Батьківщини» Лабунську на посаду голови ради, аби в області не було узурпації влади. Того ж дня голови трьох фракцій «Свободи», «УКРОПу» та Радикальної партії зробили спільну заяву про те, що Анжеліка Лабунська грубо порушує регламент обласної ради.
Саме на вмовляння представників цих партій Анжеліка Лабунська бере час, переносячи сесію обласної ради.




