Житомирські поліцейські затримали чоловіка, який 5 травня під час суперечки вдарив ножем хлопця.
Про це розповіла керівник прес-служби ГУ НП у Житомирській області Алла Ващенко.
«За адресою вулиця Степана Бандери (Чапаєва), 3 близько 17.20 сталося ножове поранення. За вказаною адресою, невідомий, під час раптової суперечки спричинив проникаюче поранення грудної клітини з пошкодженням артерії та правої легені. Потерпілий раніше судимий житель Житомира 1991 р.н. госпіталізований до хірургічного відділення. Вжитими заходами встановлено, що у скоєнні кримінального правопорушення обґрунтовано підозрюється раніше судимий непрацюючий житель Житомира 1990 р. н., який вечором був затриманий і у скоєному зізнався. За вказаним фактом проводиться досудове розслідування за статтею 121 – це умисне тяжке тілесне ушкодження. Вирішується питання про обрання міри запобіжного заходу», – розповіла Алла Ващенко.




