Десантник 95 бригади Олександр Книш з Левкова Житомирського району загинув під час виконання бойового завдання у зоні АТО наприкінці липня 2014 року. У нього залишилися малолітні діти і дружина Марина, з якою в шлюбі прожили 7 років.
Восени Порошенко підписав указ про нагородження Олександра Книша орденом “За мужність” ІІІ ступеня, який вручили дружині загиблого військовослужбовця. У Житомирському агроуніверситеті своєму випускнику у грудні 2014 року встановили пам\’ятну дошку.
Через рік вдова героя влаштувалася працювати у медичну роту 13 батальйону 95 бригади, а ще через два – Олександру відкрили меморіальну дошку в центрі рідного села.
Разом з ним селяни вшанували ще двох своїх загиблих земляків – 26-річного старшого солдата, розвідника-кулеметника 95 бригади Олексія Шевченка та 31-річного військовослужбовця 30 бригади Олександра Шахрая.
Олексій загинув на Сході країни в червні 2014 року. Через кілька місяців батькам та брату хлопця привезли його орден «За мужність» ІІІ ступеня, але ті відмовилися приймати його аж поки в країні не закінчиться війна.
Олександр Книш загинув якраз на 40-й день після Олексія, а Марина Книш ходила в один клас із Шевченком.
Олександра Шахрая змогли поховати лише у листопаді 2015 року після експертизи ДНК. Шукали бійця 8 місяців після бою в місті Вуглегірськ Донецької області, коли його танк зазнав масованого обстрілу. Довгий час екіпаж вважався зниклим безвісти.
Трьох військовослужбовців поховали на кладовищі у Левкові, а в центрі села 8 травня відкрили меморіал їхньої пам’яті. На заході були присутні рідні загиблих.