Реклама
Свіжі новини
ГоловнаБез категоріїУ Бердичівському районі парубок збирався здати залізничну колію на металобрухт

У Бердичівському районі парубок збирався здати залізничну колію на металобрухт

У Бердичівському районі на гарячому попався 20-річний хлопець, коли демонтував залізничну колію.

Реклама

Зловмисник порався на недіючій колії сполученням с. Рея – ст. Заводська, де його й помітили правоохоронці. Він уже встиг складувати 3 рейки довжиною по 3,75 м кожна, 16 металевих накладок та 19 болтів кріплення.

Як повідомляють у відділі комунікацій ГУ Нацполіції області, злодієм виявився 20-річний місцевий житель. Хлопець пояснив, що вирішив підзаробити, здавши усе демонтоване до пункту прийому металобрухту.

Хлопцеві загрожує до 3 років позбавлення волі.

Реклама
Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама