Реклама
Свіжі новини
ГоловнаФоторепортажЖитомирянин, якому в Індії пересадили серце, почувається добре і проходить реабілітацію

Житомирянин, якому в Індії пересадили серце, почувається добре і проходить реабілітацію

У 14-річного житомирянина Юрія Коханчука після пересадки серця триває реабілітація. Про це розповів тато хлопчика.

Реклама

«Почувається він нормально, відновлюється. Скільки триватиме реабілітація невідомо, в залежності від того як розробиться після інсульту», – сказав він.
Тато ж Юрія, Олександр, зараз знаходиться у Індії. Туди він поїхав за ліками.

Нагадаємо, що хлопчик потребував операції з трансплантації серця, яку проводитимуть за кордоном. Вартість цієї операції становила100-140 тис. дол. США. Гроші на операцію збирала по всій Україні.

Реклама
Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама