Про це інформують на офіційному сайті Державної архітектурно-будівельної інспекції.
Так, протягом січня-травня Управління ДАБІ в області зареєструвало 2,3 тис. дозвільних документів у сфері будівництва.
З них 720 повідомлень та 2 декларації про початок виконання підготовчих робіт, 551 декларація про початок виконання будівельних робіт, 1101 декларація про готовність об’єкта до експлуатації.
За п’ять місяців цього року на Житомирщині введено в експлуатацію 454 будинки загальною площею 55,7 тис. кв.м., із них 435 житлових будинків загальною площею 53,6 тис.кв.м.




