До редакції сайту Житомир-Онлайн зателефонував наш читач і поскаржився, що 15 хвилин тому на Соборному майдані у Житомирі водій автомобіля поліції грубо порушив правила дорожнього руху, не пропустивши авто, яке рухалось справа.
Поліцаї їхали без мигалок. За правилами, вони мали пропустити авто (перешкода з правого боку).
Пане Печененко, або навчіть своїх “золотих” (по зарплаті) поліцаїв їздити по правилах, або поверніть старих даішників!




