Реклама
Свіжі новини
ГоловнаУкраїнаУ Житомирській області забудовника оштрафували на півмільйона гривень

У Житомирській області забудовника оштрафували на півмільйона гривень

На Житомирщині під час планової перевірки фахівці Державної архітектурно-будівельної інспекції зафіксували порушення у сфері містобудівної діяльності.

Реклама

Так, під час перевірки на об’єкті четвертої категорії складності працівниками Управління встановлено, що підрядником будівництва ПАТ «Пересувна механізована колона-6 Поліськсільбуд» будівельні роботи на об’єкті фактично було розпочато до отримання належного дозволу на початок виконання будівельних робіт.

Так, управління ДАБІ області оштрафувало ПАТ «Пересувна механізована колона-6 Поліськсільбуд» на суму 536,5 тис грн.

Реклама
Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама