Реклама
Свіжі новини
ГоловнаТоп-новиниЖити по-новому стало гірше: 72% українців вважають себе бідними

Жити по-новому стало гірше: 72% українців вважають себе бідними

Кількість українців, які відносять себе до бідної частини населення, в 2015 році збільшилася в 1,3 рази в порівнянні з 2008 роком, з 56,9 до майже трьох чвертей – 72,3%.

Реклама

Про це йдеться в даних Держстату.

Зазначається, що частка яка вважає себе середнім класом скоротилася в 2,7 рази – з 1,9% в 2008 році до 0,7% в 2015-му.

У півтора рази скоротилася частка домогосподарств, які відносять себе до “проміжної категорії” між не бідним, але й не середнім класом, – з 41,2 до 27,0%.

Реклама

У блоці питань про те, як змінився їхній матеріальний добробут у порівнянні з попереднім, 2014-м, роком, лише 4,4% домогосподарств вважають, що він покращився або “скоріше покращився”, 30% – не змінився, а дві третини (65,7%) вважають, що він погіршився або скоріше погіршився.

І, нарешті, половина домогосподарств вважає, що в поточному, 2016-му, році їхнє матеріальне становище погіршиться, 41,6% – що залишиться без змін і лише 5,4% все-таки сподіваються, що воно покращиться.

Реклама
Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама