Реклама
Свіжі новини
ГоловнаІнформаціяУ Житомирі із самого ранку готуються освячувати яблука

У Житомирі із самого ранку готуються освячувати яблука

У храмах Житомира із самого ранку сьогодні людно. Віряни поспішають освятити яблука, адже саме сьогодні, 19 серпня, відзначається свято Преображення Господнього, або Спаса.

Реклама

За давнім звичаєм у церквах освячують святять груші, яблука, виноград, мед і об­жинкові вінки або жмут колосся жита й пше­ниці. В народі цей день називають Другим або Яблучним Спасом.

Святковий настрій від сайту “Житомир-онлайн” у ранковому фоторепортажі зі Свято-Михайлівського кафедрального собору.

Яблука у храмах обласного центру сьогодні будуть освячувати протягом дня, а тому всі охочі ще мають час. Яблука, груші мед та інші спасівські атрибути можна купити одразу біля храму.

Реклама

Реклама

Реклама
Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама