Святкування Дня міста у Житомирі розпочнеться вже завтра, 2 вересня.
Подарунок жителям та гостям обласного центру підготували організатори джазового фестивалю «Jazzomir». Він відкривається о 18.00 на Замковій горі біля пам’ятного знаку на честь заснування Житомира і триватиме до 22.00.
Хедлайнером фестивалю стане польський гурт «Квартет Бартоша Пернала», один із виконавців якого імпровізуватиме на унікальному музичному інструменті.
Окрім цього, своїми джазовими композиціями будуть розігрівати житомирський «Z-Band», київсько-донецький колектив – вокалістка з Донецька Вікторія Корженок, котрій акомпануватимуть знаменитий джазовий гуру, друг житомирського фестивалю «Jazzomir» піаніст Володимир Соляник і його тріо. Завітають на фест і гості з Вінниці «The Hypnotunez».





