У Житомирі по-особливому дбають про благоустрій міста. Велику металеву урну встановили просто на проїжджій частині. Вже півроку таку картину спостерігають водії, які перетинають перехрестя вулиць Небесної Сотні – Грушевського.
Бачок для сміття насиченого зеленого кольору поставили під будинком №35, що на вул.Небесної Сотні. Дивним чином подбали про порядок у місті, але водночас забули про безпеку дорожнього руху. Всі автівки, які їдуть по вул. Грушевського до перехрестя з вул.Покровською, змушені різко повертати вліво, аби не зачепити сміттєвий бак.
Рух транспорту у цій частині міста ускладнений ще й через ремонт трамвайних колій, адже частина дороги перекрита.
Поліція, яка відслідковує по місту злісних порушників правил дорожнього руху, вправно виписує штрафи. За всіма охочими припаркуватися автовласниками слідкують патрульні. Про звичні місця для зупинки приватних авто місця житомирські водії тепер лише згадують.
Однак, наповнену сміттям урну на проїжджій частині поліція не бачить майже півроку. Залізний бачок на коліщатах, який звузив дорогу, нікого не обходить. Терплячі водії його об’їжджають, а патрульні, очевидно, теж. Хоча, бак можна спокійно перевезти на тротуар або ближче до будинку. Якби начальника ЖЕКу оштрафували за таку новацію, урна вже давно б стояла в іншому місці.
Здавалося б звичайний сміттєвий бак, а насправді, це показник роботи патрульної поліції, яка щодня їздить вулицями міста. Принципово нові поліцейські мають працювати в такому ж дусі. Проте, навіть елементарну дрібницю, яка створює аварійну ситуацію, не можуть усунути.
За молодими обличчями в новій формі та сучасних автомобілях криється безглуздість державної політики. Поліція отримує зарплату із наших податків, але нам від того не стало простіше. Складається враження, що основний показник роботи для наших патрульних – це план із виконання штрафів.
Якщо керівництво житомирської поліції не бачить вуличних реалій в місті, то їх показують наші фото.
У черговий раз в головах водіїв, які кивають головою в бік цього сміттєвого баку, з’являється запитання: а чим займається поліція в місті? Реформи коштують дорого, а ефекту приносять – НУЛЬ.
Можливо, на цей сміттєвий бак звернуть увагу тоді, коли там станеться ДТП?