За позовами Житомирської місцевої прокуратури в інтересах дитини-сироти та двох неповнолітніх, позбавлених батьківського піклування, судами зобов’язано освітні інтернатні заклади області нарахувати та виплатити одноразові грошові допомоги на загальну суму понад 22 тис. грн.
Про це інформує прес-служба прокуратури області.
«Так, неповнолітній дитині-сироті, яка закінчила минулого року Житомирську спеціальну загальноосвітню школу-інтернат, адміністрація закладу не виплатила передбачену чинним законодавством одноразову грошову допомогу на суму 7 716 грн.
Іншим двом неповнолітнім, позбавлених батьківського піклування, які є випускниками Бердичівської загальноосвітньої школи-інтернату, виплачено лише по 500 грн. одноразової грошової допомоги замість передбаченої законодавством суми 7 716, що у понад 15 разів менше», – йдеться у повідомленні.
Відтак, завдяки вжитим прокуратурою заходам, усім дітям буде нараховано та виплачено одноразову грошову допомогу у повному обсязі, на загальну суму понад 22 тис. грн.




