Реклама
Свіжі новини
ГоловнаТоп-новиниУ "Глобалі" шукають вибухівку

У \”Глобалі\” шукають вибухівку

Підпишіться на нас в Google
Додати зараз

19 вересня до поліції надійшло повідомлення про закладення вибухівки у приміщенні бістро, розміщеного у торгівельно-розважальному комплексі обласного центру. На місці події працюють поліцейські-вибухотехніки та інші екстрені служби.

Реклама

Про це повідомляють у відділі комунікації поліції Житомирської області.

Близько 10.35 на спецлінію «102» надійшло телефонне повідомлення про те, що у вбиральні закладу швидкого харчування закладено тротил.

На місце події виїхали і працюють слідчо-оперативні групи ГУНП і Житомирського відділу поліції, фахівці вибухотехнічної служби, патрульні та інші екстрені служби.

Реклама

З приміщення торгівельно-розважального комплексу евакуювали персонал і відвідувачів. Потенційно небезпечна територія очеплена і обмежено підхід до неї.
Поліцейські-вибухотехніки, використовуючи спеціальне обладнання та службових собак, проводять огляд приміщень.

Водночас поліцейські розпочали заходи із встановлення особи автора тривожного повідомлення.

Реклама
Читайте також
Реклама
Реклама
Реклама