«Ввечері 27 вересня зустрічались з мешканцями мікрорайону «Паперова фабрика», – овідомляє на своїй сторінці у соцмережі заступник міського голови Дмитро Ткачук. – Люди скаржаться на роботу маршруток № 4, 23 та 27, особливо в вечірній час.
20:00 час після якого, на думку перевізників, життя в мікрорайоні закінчується, хоча транспорт має курсувати до 22 години.
Домовились, що впродовж 2-х тижнів на ключових зупинках перевізники повісять таблички з узгодженим з людьми розкладом і забезпечать його виконання. Якщо після цього хтось систематично не дотримуватиметься зобов\’язань – будемо прощатись з таким перевізником».




