Свіжі новини
ГоловнаАфішаНа Житомирщині в компанії Дмитра Фірташа через суд відібрали 95 га землі

На Житомирщині в компанії Дмитра Фірташа через суд відібрали 95 га землі

Житомирська обласна рада у травні 2015 року прийняла протиправне рішення «Про зменшення земельних ділянок», а саме: вилучення земель лісогосподарського призначення загальною площею 95 га із подальшою зміною їх цільового призначення та використання для видобування титанових руд у Володарськ-Волинському районі за рахунок земель комунальної власності.

Як повідомляють у прес-службі прокуратури області, в порушення вимог земельного та природоохоронного законодавства, з постійного користування вилучалася значна площа лісу з подальшою передачею для видобування ільменітових руд (оксид титану) товариству з обмеженою відповідальністю, яке, за інформацією ЗМІ, входить до складу компаній Group DF та контролюється відомим бізнесменом.

Прокуратура області в інтересах держави рішення обласної ради оскаржене до Житомирського окружного адміністративного суду, який своєю постановою скасував протиправне рішення.

Однак, обласна рада подано касаційну скаргу до Вищого адміністративного суду України, яку вищою інстанцією суду не задоволено.

За послідовної позиції прокуратури Житомирської області попереджено незаконне вилучення та передачу 95 га багаторічних лісових насаджень суб’єкту господарювання.

Читайте також