Нам розказують, що влада і депутати зробили величезну послугу для українців – дозволили виплачувати комуналку в розстрочку. Дуже дякуємо, НЕШАНОВНІ ЗДИРНИКИ!
У всьому цивілізованому світі люди на комуналку витрачають десь 10% від зарплати чи пенсії і тільки в Україні – комуналка дорівнює або перевищує зарплату чи пенсію!
Дійшло до того, що люди згадують Януковича з Азаровим як благодійників…
Ще рік-два такого панування і, може, нам подарують можливість купити в розстрочку буханку хліба, бо на цілу одразу заплатити не вистачатиме.




