Близько 300 декоративних дерев висадять по вул. Театральна.
Про це на своїй сторінці написав міський голова Сергій Сухомлин.
«Як і обіцяв, сьогодні почали висаджувати туї по Театральній. Ми вирішили відійти від металевих конструкцій, які відгороджували тротуар від проїжджої частини. Туї прикрасять центр міста і нададуть йому естетичного вигляду.На Театральній ми плануємо висадити близько 300 декоративних рослин».




