Лідер радикальної партії і голова її фракції в облраді Ілля Смичок заявив про складання депутатських повноважень.
Раніше лідер партії Олег Ляшко під час візиту на Житомирщину тимчасово відсторонив Смичка від посади голови обласної партійної організації.
“Я офіційно заявляю, що я складу депутатський мандат і обіцяю всім своїм виборцям, і всім людям, які написали мені звернення, як до депутата – я їх вирішу, виконаю і складу депутатський мандат. І цей мій приклад хай буде кожному депутату – добрі справи можна робити і без мандата», – сказав Ілля Смичок.




