Депутати Житомирської міської ради створили нове комунальне підприємство – «Центр захисту тварин».
Таке рішення було прийняте на сесії 15 грудня.
За створення підприємства проголосували 32 з 33 присутніх на пленарному засіданні (всього у міській раді 42 депутати).
Рішення приймали без обговорення: депутатські комісії та погоджувальна рада підтримали цей проект рішення.




