Реклама
Свіжі новини
ГоловнаПодіїУ Житомирську область втретє за грудень надійшла медична субвенція

У Житомирську область втретє за грудень надійшла медична субвенція

Місцеві бюджети Житомирської області 14 грудня отримали з держбюджету медичну субвенцію.

Реклама

Про це інформують у департаменті фінансів облдержадміністрації.

Так, надійшла медична субвенція у сумі 20112,2 тис. грн.

Реклама
Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама