У місті Радомишль Житомирської області ввечері 16 грудня лісовоз збив двох жінок.
Про це розповіла подруга однієї з потерпілої.
«Подія сталася в п’ятницю, 16 грудня близько 17:10. Моя подружка разом зі своєю сусідкою поверталися з роботи додому, вона зателефонувала мені каже, що потрапила під машину, кров тече з голови, ноги не знаю чи рухаються, а Олена в стороні лежить. Як виявилося, стояла машина лісовоз біля місцевого кафе, вони йшли по тротуару, минули її, а транспорт ні з того ні з сього почав рухатися. Та машина чи на ручнику стояла, чи як, я толком не знаю, і я вже сказала, вона стала рухатися без нікого, і наїжджати на них. Дівчата відскочили. А ця машина збила стовп, зачепила ворота і збила дівчат. Олену сьогодні доправили у Житомир, у неї пошкоджений таз, переламана ключиця, а в Тетяни пошкоджена голова, багато швів наклали. Господар, якому належить ця машина першого дня закуповував ліки, а в інші дні все спокійно. Як сказав чоловік Тетяни, водії лісовоза, в той час, як сталася аварія, були в кафе», – розповіла подруга однієї з потерпілих.
У прес-службі ГУ Нацполіції у Житомирській області інформацію про ДТП підтвердили.
«16 грудня близько 16:30 на одній з вулиць Радомишля сталася дорожньо-транспортна пригода за участю двох пішоходів та автомобіля МАZ. Поліція з’ясувала, що водій транспортного засобу залишив його на узбіччі не забезпечивши нерухомий стан. Внаслідок чого, вантажівка на похилій дорозі розпочала рух та травмувала двох пішоходів, які переходили вулицю. У результаті, травми отримала жителька Радомишля 1953 р.н. та її односельчанка 1958 р.н. В обох тяжкі травми. Потерпілих було госпіталізовані. Кримінальне провадження розпочате за ч.2 ст 286 ККУ. Вантажівка належить водієві, жителю Радомишльського району, 1959 р.н.», – розповіла керівник прес-служби Алла Ващенко.




