У Черняхівському районі Житомирської області 29 грудня виявили нову локацію львівського сміття.
Про це повідомив читач Андрій.
«Сьогодні зранку їхав повз залізничну станцію «Горбаші», Черняхівського району, і побачив неподалік велику купу сміття. Є підозри, що це саме львівське сміття», – розповів читач.
У коментарі заступник Горбашівського селищного голови Олександр Смоленський розповів, що у смітті знайшли львівські чеки.
«Це не сам Черняхів, це в сторону Житомира, але це Черняхівській район, але це не на нашій території. Сміття дійсно є, воно висипане. Це 40-тонник висипав його. Кажуть, що це сталося о 4 годині ранку, там вже були люди, повідомили в облдержадміністрацію. Знайшли чеки», – розповів Олександр Смоленський.




