Вже не перший день житомиряни, які живуть у районі паперової фабрики та силікатного заводу, не можуть вранці добратися на Богунію.
Таке транспортне сполучення забезпечує маршрутка №23. Однак, останнім часом вона не дотримується графіка руху.
«Зазвичай ми виїжджали із паперової орієнтовно о 8.32. Через те, що слизько, приходимо на зупинку раніше, але вже кілька ранків наша 23-тя маршрутка не приїздить вчасно. Поки її чекаємо, по другому колу проходять уже маршрутки № 4 та № 11. Доводиться пробиватися у переповнену четвірку, яка зупиняється біля «Київстару», а далі бігти по кризі, щоб не запізнитися на роботу», – розповідає житомирянка Людмила Василівна, яка живе в багатоповерхівці на провулку Паперовому.




