Серед учнів Житомирської міської гуманітарної гімназії №23 ім. М.Й.Очерета зареєстровано спалах гострого гастроентероколіту.
Як повідомляють в головному управлінні Держспоживслужби області, станом на 24 січня захворіло 23 учні, четверо з них залишаються на стаціонарному лікуванні в інфекційних відділеннях Центральної дитячої міської лікарні та дитячої обласної лікарні з діагнозом «Гострий гастроентероколіт». Інші виписані з стаціонару в задовільному стані. Нових випадків за минулу добу не зареєстровано.
Протиепідемічні заходи та лабораторні дослідження у вогнищі тривають. Ситуація перебуває на контролі Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області.




