У Романові люди протестують проти відкриття грального закладу навпроти гімназії. Про це повідомляє сайт «Твій Романів».
За словами активістів, ввечері 1 лютого там вже встановили вивіску і почали заносити у приміщення техніку.
З цього приводу ініціативна група звернула до поліції із заявою перевірити законність розташування такого закладу на території поблизу гімназії. Вказане питання планують винести на розгляд виконкому селищної ради.




