У Житомирську область 9 лютого надійшли субвенції з державного бюджету.
Про це повідомляють у департаменті фінансів облдержадміністрації.
Так, 2 393,9 тис. грн. було спрямовано на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот.




