Реклама
Свіжі новини
ГоловнаПолітикаУ Житомирську область вдруге за лютий надійшли субвенції на пільги і субсидії

У Житомирську область вдруге за лютий надійшли субвенції на пільги і субсидії

У Житомирську область 9 лютого надійшли субвенції з державного бюджету.

Реклама

Про це повідомляють у департаменті фінансів облдержадміністрації.

Так, 2 393,9 тис. грн. було спрямовано на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот.

Реклама
Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама