Минулими вихідними, 11-12 лютого, в місті Луцьку відбувся Всеукраїнський турнір з дзюдо серед чоловіків, присвячений загиблим воїнам-інтернаціоналістам. Турнір зібрав більше близько 150 учасників з 14 регіонів України.
Традиційно в змаганнях взяла участь і команда житомирських дзюдоїстів-«динамівців».
Чемпіоном у вагові й категорії 90 кг став Кучава Івері.
Бронзову нагороду у ваговій категорії до 60 кг завоював Тисько Дмитро.
Підготували спортсменів тренери Дмитренко С. Г. та Соколовська А. А.
Вітаємо переможців, призерів та їх тренерів.




