Реклама
Свіжі новини
ГоловнаУкраїнаЖитомиряни виграли медалі на Всеукраїнському турнірі з дзюдо у Луцьку

Житомиряни виграли медалі на Всеукраїнському турнірі з дзюдо у Луцьку

Минулими вихідними, 11-12 лютого, в місті Луцьку відбувся Всеукраїнський турнір з дзюдо серед чоловіків, присвячений загиблим воїнам-інтернаціоналістам. Турнір зібрав більше близько 150 учасників з 14 регіонів України.

Реклама

Традиційно в змаганнях взяла участь і команда житомирських дзюдоїстів-«динамівців».

Чемпіоном у вагові й категорії 90 кг став Кучава Івері.

Бронзову нагороду у ваговій категорії до 60 кг завоював Тисько Дмитро.

Реклама

Підготували спортсменів тренери Дмитренко С. Г. та Соколовська А. А.

Вітаємо переможців, призерів та їх тренерів.

Реклама
Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама