Появу головного радикала країни на знаковому для українців місці зустріли, м\’яко кажучи, несхвально
Про це повідомляє Depo.ua.
Блогер Олександр Барабошко виклав на Youtube відео з вулиці Інститутської, де він сьогодні спіймав голову Радикальної партії Олега Ляшка з компанією.
Реакція простих громадян на появу Ляшка на цьому знаковому для українців місці була, м\’яко кажучи, несхвальна. Спочатку залунало традиційне “Ганьба”, а потім хтось із присутніх кинув услід політику і його свиті сакраментальне “П*дараси!”




